Bilder från Konstrundans andra helg

Elisabeth Setterberg visar sin konst i Danderyds församlingshus

Elisabeth Setterberg visar sin konst i Församlingens Hus. Foto: Petra Szabo

Hortensia Duque i ateljén Foto: Petra Szabo
Hortensia Duque i sin ateljé. Foto: Petra Szabo
Lorenzo Kellam visar sitt verk: Petra Szabo
Lorenzo Kellam visar ett av sina verk. Foto: Petra SzaboAnna-Lena Borg Foto: Petra Szabo                                                     Anna-Lena Borg i sin ateljé. Foto: Petra SzaboElisabeth och Elise som ställt ut                                                                                                                                Elisabeth Setterberg och Elise Martina Wadsten som ställer ut tillsammans i Församlingens Hus. Foto: Petra Szabo
Christer Homberg som ställt ut tillsammans med                                                Christer Homberg i Församlingshus. Foto: Petra SzaboTorun Hegardt har besökt Konstrundan på Danderydsgården

Torun Hegardt besökte Konstrundan på Danderydsgården. Foto: Petra Szabo

Mineko von Euler-Chelpin Foto: Petra Szabo

Mineko von Euler-Chelpin på Danderydsgården. Foto: Petra Szabo

 

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *